O nas

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu profesjonalnych usług mechaniki pojazdowej w różnych pojazdach mechanicznych, od aut osobowych, aut ciężarowych do 3,5T

Działamy na rynku od 2011 r.

Naszą usługę realizujemy w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w Warszawie, Al. Krakowska 11, na skrzyżowaniu Al. Krakowskiej i trasy S2.

Dojazd do nas to czysta przyjemność, nawet z odległych odległości, ponieważ otwarta została nowa trasa S2 łącząca wszystkie części i dzielnice Warszawy.

Każde auto, każdy pojazd jest niepowtarzalny i traktowany jest przez nas z należytą odpowiedzialnością. Każde nowe doświadczenie traktujemy jako wyzwanie do lepszego działania. Przejmujemy codzienną troskę o przegląd, należytą naprawę Państwa pojazdów mechanicznych, a jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość.

wykonując nasze usługi, używamy energooszczędnego nowego sprzętu firm:

Sprzętem opiekują się nasi serwisanci, którzy zostali przeszkoleni do napraw serwisowych.

Posiadamy doświadczenie, niezbędne do napraw Państwa pojazdów mechanicznych – aut. Nasi pracownicy, posiadają bogate doświadczenie nabyte w Polsce oraz zagranicą w naprawie aut wszystkich marek światowych jak

Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego przykładamy ogromną wagę do uczciwości, rzetelności i jakości pracy świadczonej przez naszych pracowników.

Cały personel naszej firmy legitymuje się aktualnymi świadectwami o niekaralności.

Każdy z pracowników jest wyposażony w ubranie robocze, co znakomicie ułatwia identyfikację naszej firmy.

mechanika
pojazdowa

Warsztat samochodowy AUTOFIX 24 zajmuje się naprawą samochodów w pełnym zakresie. Dla nas priorytety to jakość wykonanej usługi i zadowolenie klienta.

Zajmujemy się zarówno tak prostymi naprawami jak przeglądy okresowe (wymiana oleju, płynu hamulcowego, płynu chłodzącego, wymiana filtrów), poprzez naprawę układów kierowniczych, hamulcowych, wydechowych, naprawę zawieszenia, aż do tych bardziej skomplikowanych napraw takich jak wymiana rozrządu, pompy wtryskowej czy naprawa oraz wymiana silnika.

Nie boimy się "zagadek" - jeżeli nikt nie wie o co chodzi, my to znajdziemy i naprawimy!


wulkanizacja

Nasza usługa na wymianie a/ opon w okresie jesienno-zimowym z opon tzw. letnich na opony zimowe, b/ naprawie całorocznej opon - serwisie, gdy np. złapiemy tzw. gumę jedziemy do wulkanizatora, c/ wymianie felg stalowych na stanowiące większe bezpieczeństwo felgi aluminiowe, oczywiście pod pewnymi warunkami, felga musi odpowiadać warunkom dla każdego pojazdu, d/ zmianie opon np. z mniejszych na większy rozmiar, e/ analizie i wymiany zużytych opon; felg stalowych; felg aluminiowych na nowe lub ewentualnie używane opony w stanie bardzo dobrym, to samo dotyczy felg stalowych i ALU czyli felgi muszą być w stanie bardzo dobrym.

diagnostyka
komputerowa

Nasza usługa polega na profesjonalnym podłączeniu komputera serwisowego zwanego diagnostyką komputerową. Posiadamy wszelkiego rodzaju wtyki serwisowe do wielu rodzajów pojazdów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych. Urządzenia diagnostyczne jest przeznaczone do komunikacji z systemami pokładowymi aut różnych marek, oraz serwisowe - oprogramowane przez producenta auta komputery przeznaczone do diagnostyki pojazdów określonej marki. Poza odczytem kodów błędów pozwalają one na odczyt wartości rzeczywistych mierzonych przez rozmaite czujniki oraz resetowanie wskaźników inspekcji serwisowej, wymiany oleju itp. Stymulowanie elementów wyonawczych do określonych działań, kalibracja, czyli dopasowanie podzespołów (konieczna po wymianie przepustnicy), identyfikacja numeru VIN pojazdu oraz sterowników.

zobacz certyfikaty

Nie znajdziesz lepszego
serwisu samochodowego

6 powodów by nas wybrać

01.
Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu profesjonalnych usług mechaniki pojazdowej
02.
Nie boimy się "zagadek" - jeżeli nikt nie wie o co chodzi, my to znajdziemy i naprawimy!
03.
Nasi pracownicy, posiadają bogate doświadczenie nabyte w Polsce oraz zagranicą w naprawie aut wszystkich marek światowych
04.
Wykonując nasze usługi używamy energooszczędnego nowego sprzętu
05.
Posiadamy wszelkiego rodzaju wtyki serwisowe do wielu rodzajów pojazdów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych.
06.
Dojazd do nas to czysta przyjemność, nawet z odległych odległości, ponieważ otwarta została nowa trasa S2 łącząca wszystkie części i dzielnice Warszawy.